KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17144537

nr 1714 4537

Astrid Nordenstam

(f. 1942), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 34x27 cm, yttermått inklusive ram: 37x30

Astrid Nordenstam, svensk målare född 1942 i Stockholm.

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 28 juli 2025
kl 18:30:18

Astrid Nordenstam

Läs mer om Astrid Nordenstam